Lista e plotë e këngëve që Eminem i këndoi në Coachella - Bota Sot
Lista e plotë e këngëve që Eminem i këndoi në Coachella

Mediale Vip

Lista e plotë e këngëve që Eminem i këndoi në Coachella

Më: 16 prill 2018 Në ora: 19:19
Eminem

Eminem doli në skenën e festivalit muzikor “Coachella 2018” në natën e së dielës, dhe ne ju sjellim listën e plotë të këngëve që këndoi.

Reperi 45-vjeçar kishte me vete shumë mysafir të veçantë duke përfshirë Skylar Gray, Dr Dre, Bebe Rexha, Kehlani dhe më shumë.

Eminem e mbylli natën e fundjavës së parë të Coachella.

Më poshtë këngë me të cilat performoi reperi:

Medicine Man
‘Till I Collapse
Square Dance
3 a.m.
Kill You
Sing For The Moment
White America
Rap God
Soldier
Just Don’t Give a Fuck
Criminal
Chloraseptic (Remix)
The Way I Am
Walk on Water (with Skylar Grey)
Stan (with Skylar Grey)
Love the Way You Lie (with Skylar Grey)
Nowhere Fast (with Kehlani)
Inpatiently Waiting/My Life/ In Da Club (with 50 Cent)
The Monster (with Bebe Rexha)
River
My Name Is
The Real Slim Shady (song stopped halfway to introduce Dr Dre to the stage)
Still D.R.E. (Dr. Dre song) (with Dr. Dre)
Nuthin’ but a “G” Thang (Dr. Dre song) (with Dr. Dre)
California Love (2Pac cover) (with Dr. Dre)
Forgot About Dre (Dr. Dre song) (with Dr. Dre)
Not Afraid
Lose Yourself.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test