Anxhela Martini duket atraktive në plazh - Bota Sot
Anxhela Martini duket atraktive në plazh

Mediale Vip

Anxhela Martini duket atraktive në plazh

Më: 16 prill 2018 Në ora: 22:07
Anxhela Martini

Supermodelja shqiptare, Anxhela Martini, ka treguar edhe një herë linjat e saj trupore.

Ajo është shfaqur në plazh në veshje të shkurtër ngjyrë krem, duke treguar linjat perfekte.

Me flokë të thjestha dhe pak grim, Anxhela tregon pse është prej modeleve më atraktive shqiptare.

 

Photo by @artankorenica ???? make up by @vjosamakeup_pro ???? Hair by @altinhairartist ????

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Ajo së fundmi lansoi një sërë klipesh të shkurtëra me bashkëshortin e saj multi milioner nga Rumania.

Dyshja shihen në skena të nxehta dhe atraktive duke u shfaqur si aktorë profesionist.

Anxhela Martini ka kohë që është në lidhje me milionerin rumun.

Ajo më parë besohet se ka pasur një lidhje me Ledri Vulën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test