Adea Pula e ‘bombardoi’ Instagramin, vishet ngushtë dhe zbulon shumë nga trupi i saj - Bota Sot
Adea Pula e ‘bombardoi’ Instagramin, vishet ngushtë dhe zbulon shumë nga trupi i saj

Mediale Vip

Adea Pula e ‘bombardoi’ Instagramin, vishet ngushtë dhe zbulon shumë nga trupi i saj

Më: 16 prill 2018 Në ora: 23:16
Adea Pula

Vëmendjen e rrëmben sa herë që shfaqet në imazhe.

Dhe tash, ashtu siç gjithmonë bënë, këngëtarja shqiptare nga Kosova e cila po ashtu është edhe modele, ka vendosur të na befasojë me imazhin e fundit.

Fjala është për Adea Pulën, e cila sa herë që publikon imazh sigurohet që e gjithë vëmendja të përqendrohet tek ajo. Falë linjave të përsosura trupore e po ashtu edhe fal stilit e elegancës që tregon.

E veshur fund e krye me të zeza ajo ka nxjerrë në pah vijat e trupit duke zbuluar kështu edhe një pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

“Sa herë që provon të më harrosh” – është përshkrimi që modelja i ka vënë fotografisë së publikuar në “Instagram”.

Ndryshe kohët e fundit ajo u përfol me të madhe në mediat rozë për mundësinë e lidhjes me djalin e Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, Endrit Thaçin.

Pavarësisht kësaj, bukuroshja asnjëherë nuk është parë me të, dhe nuk ka ndonjë shenjë  nga asnjëri prej tyre që dëshmon sadopak se janë në lidhje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test