Tolgahan flet për operacionet plastike të Almedes, zbulon çfarë ka bërë ajo - Bota Sot
Tolgahan flet për operacionet plastike të Almedes, zbulon çfarë ka bërë ajo

Mediale Vip

Tolgahan flet për operacionet plastike të Almedes, zbulon çfarë ka bërë ajo

Më: 17 prill 2018 Në ora: 09:29
Tolgahan Say??man dhe Almeda Abazi

Ata janë një prej çifteve më të dashur për publikun turk, por edhe për atë shqiptar.

Bëhet fjalë për ish-Missin Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Say??man.

Se fundmi mediat turke kanë shkruar se bukuroshja shqiptare ka kryer disa ndërhyrje estetike për të përmirësuar imazhin.

Madje mediat kanë kërkuar të dinë më shumë nga bashkëshorti i saj, ku Tolghan ka pohuar ndërhyrjet e bashkëshortes.

“Ka bërë dy ndërhyrje në hundë, por nuk ka pasur asnjë ndërhyrje tjetër. Megjithatë habitem me faktin se si mund të bëhen çështje dite fotot e moshës 15-vjeçare”, deklaroi aktori.

Më tej tha se Almedës i pëlqen të kujdeset për veten, por nuk ka bërë asnjë ndërhyrje tjetër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test