Gyli Peja tani me biznes privat - Bota Sot
Gyli Peja tani me biznes privat

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Gyli Peja tani me biznes privat

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 17 prill 2018 Në ora: 13:40
Gyli Peja

E quajnë Diva e muzikes live. Ajo është vajza nga Peja e cila me format përfekte që posedo po dhe me vokal prej një ylli të vertetë të cilësohet si një ndër këngëtaret më të paguara. Ajo jo vetëm që këndo Live po tani ka dhe biznesin e saj personal Muzik Live Montana që gjendet rrugës për Ferizaj ana e majt. Gyli ka premtuar që në cdo mbremje jo vetëm që do të këndoi po do ofroi një Show të pa shikuar deri më tani aty. Hapja soleme e Muzik Live Montana behet diten e Marte dhe për të gjithë të pranishmit do ofrohet një spektakel shumë i madh nga Gyli dhe valltaret e saj.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test