Dashurie Bilaj fiton "Miss Grand Albania" - Bota Sot
Dashurie Bilaj fiton "Miss Grand Albania"

Mediale Vip

Dashurie Bilaj fiton "Miss Grand Albania"

Nga: Maksim Gjokaj Më: 6 maj 2018 Në ora: 19:54
Dashurie Bilaj

Sukses pas suksesi, këngëtarja dhe bukuroshja e njohur Dashurie Bilaj nuk ka të ndalur, pas shumë këngëve dhe sukseseve në spektakle bukurie ajo ka sfiduar vetëm pak ditë më parë edhe një eveniment bukurie duke u shpallur Miss Grand Albania nga organizatorët e evenimentit "Miss Grand", sukses ky që rradhitet në karierën e Dashuries si më unik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test