Marina Fara që në mëngjes ua “shkel syrin” - Bota Sot
Marina Fara që në mëngjes ua “shkel syrin”

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Marina Fara që në mëngjes ua “shkel syrin”

Më: 10 maj 2018 Në ora: 08:23
Marina Fara

Personazhi shumë i njohur në rrjetet sociale sidomos për shkak të postimeve të saj provokative është Marina Fara.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon që është shumë seksi dhe provokuese.

Këtu shihet teksa po shijon muzikën kurse në një pjesë të video-s ajo po shkelte syrin.

Ndryshe, Marina është edhe vajza e këngëtares së njohur Eli Farës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test