Bleona nga ‘Daily Mail’: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy! - Bota Sot
Bleona nga ‘Daily Mail’: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Bleona nga ‘Daily Mail’: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy!

Më: 13 maj 2018 Në ora: 17:30
Bleona Qereti

Këngëtarja shqiptare seksi Bleona Qereti, që tashmë po bëhet e famshme edhe në SHBA me thagmat e saj, së fundi ka tërhequr vëmendien e “Daily Mail”, i cili i ka kushtuar një artikull në profiling e tij “Roz” në versionin online.

Bleona në këtë shkrim për “DM” ka sqaruar edhe arsyet e saj, se përse ajo është kaq ekstravagante dhe përse hera-herës i duhet që të shfaqet e zhveshur në evened të rëndësishme.

“Unë e bëj këtë (zhveshjen) për art, jo për famë”,- ka thënë Bleona për “Daily Mail”, duke dashur të sqarojë kureshjten e shumtë dhe thashethemet.

Por gjithsesi, ato që kanë tërhequr më tepër edhe në këtë shkrim, kanë qenë fotot “hot” të Bleonës dhe trupi i saj seksi, në disa foto nudo.

Edhe këtë herë Bleona gjithsesi ka aritur të “godasë” në shenjë…

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test