Ledri e Buta publikojnë klipin e ri - Bota Sot
Ledri e Buta publikojnë klipin e ri

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ledri e Buta publikojnë klipin e ri

Më: 14 maj 2018 Në ora: 20:42
Ledri e Buta

Është publikuar projekti më i ri nga Ledri në bashkëpunim me Butën.

Reperët u bënë bashkë për të dytën herë pas “Mbi Re” që pati shumë sukses.

Klipi për këtë këngë është xhiruar në Amerikë dhe sjellë pamje jashtëzakonisht të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test