Maturanti nga Peja që duket si Fero në pamje dhe stil - Bota Sot
Maturanti nga Peja që duket si Fero në pamje dhe stil

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Maturanti nga Peja që duket si Fero në pamje dhe stil

Më: 16 maj 2018 Në ora: 06:33
Fero

Një maturant nga Peja ka vendosur që të duket më ndryshe se sa bashkëmoshatarët e tij. Megjithatë, ai ka imituar dikë me përzgjedhjen e stilit të tij.

Maturanti nga Peja, në gjimnazin “Bedri Pejani” është dukur sikur këngëtari Fero. Por nëse shikojmë mirë fotografitë, ai edhe nga pamja ngjan me këngëtarin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test