Enca e ‘mbytur’ në djersë, po punon fort për linjat seksi - Bota Sot
Enca e ‘mbytur’ në djersë, po punon fort për linjat seksi

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Enca e ‘mbytur’ në djersë, po punon fort për linjat seksi

Më: 16 maj 2018 Në ora: 07:34
Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për gjoksin gjigant mirëpo për disa pjesë të tjera të trupit është kritikuar për mbipeshë.

Por këto kritika duket se do të marrin fund shumë shpejt pasi Enca e ka marrë shumë seriozisht punën e palestrës.

Së fundmi madje është stërvitur aq shumë, sa është mbuluar me djersë dhe këtë moment e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

”Tu ra shi nga Enca” ka shkruar ajo përkrah imazheve të postuara.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test