Bebe Rexha paralajmëron albumin 'Expectations' - Bota Sot
Bebe Rexha paralajmëron albumin 'Expectations'

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Bebe Rexha paralajmëron albumin 'Expectations'

Më: 16 maj 2018 Në ora: 08:48
Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka paralajmëruar albumin e të quajtur “Expectations”.

Bebe Rexha ka treguar këtë lajm përmes llogarisë së saj në Instagram, ku ka treguar se është shumë nervoz por edhe e lumtur për albumin e ri si dhe ka treguar se ka punuar shumë në këtë album dhe se nuk e di sa çfarë të presë nga ai.

Këngëtarja ka shkruar:

“Expectations” është duke ardhur. Unë jam shumë nervoz, por jam edhe lumtur gjithashtu. Kam punuar shumë në këtë album dhe nuk e di se çfarë të pres. Unë dua vetëm ta lansoj atë dhe të shkoj në ndonjë qytet të vogël në Evropë për disa muaj e pastaj të dal nga vendi i fshehur. Me shpresë se kur të kthehem ju do ta doni atë aq sa e dua unë.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test