Martohet Cesc Fabregas - Bota Sot
Martohet Cesc Fabregas

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Martohet Cesc Fabregas

Më: 16 maj 2018 Në ora: 10:51
Cesc Fabregas me gruan e tij

Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan.

Futbollisti spanjoll ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale nga dita e rëndësishme e jetës së tij.

 Ceremonia martesore është mbajtur në Cliveden House, në Berkshire, dhe gjithçka ishte e përgatitur në detaje. Fabregas ka tre fëmijë nga lidhja me Semaan, ndërsa gruaja e tij i ka edhe dy fëmijë të tjerë nga një lidhje e mëparshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test