Baby G me shumë stil dhe provokuese në fotot e fundit - Bota Sot
Baby G me shumë stil dhe provokuese në fotot e fundit

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Baby G me shumë stil dhe provokuese në fotot e fundit

Më: 16 maj 2018 Në ora: 12:33
Baby G

Baby G është e njohur për linjat e saj provokues të cilat nuk harron ti ekspozoj vazhdimisht.

Këngëtarja e njohur emri i vërtetë i të cilës Gordana Kingji është shumë aktive në rrjete sociale.

Baby G ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një fund të shkurtë dhe me bluzë bardh e zi ndërsa dukej në formë të jashtëzakonshme fizike.

“Mund të blej Gucci por më pëlqen…” kishte shkruar Baby G, ndërsa këngëtarja dukej me shumë stil.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja të cilat pritet ti lansoj shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test