Stresi dhe babai i tij në krye të protestës te Ministria e Brendshme - Bota Sot
Stresi dhe babai i tij në krye të protestës te Ministria e Brendshme

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Stresi dhe babai i tij në krye të protestës te Ministria e Brendshme

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:05
Stresi në protestë

Dhjetëra qytetarë u mblodhën përpara Ministrisë së Brendshme në një protestë të paralajmëruar nga opozita.

Ata kërkojnë largimin e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Në krye të protestës u pa këngëtari i njohur, Stresi (Arkimed Lushaj).

Bashkë me të ishte edhe babai, Sali Lushaj.

Ata njihen si përkrahës të Partisë Demokratike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test