Duke pirë kafe me veshje sportive, kaq e lezetshme vjen Rita Ora - Bota Sot
Duke pirë kafe me veshje sportive, kaq e lezetshme vjen Rita Ora

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Duke pirë kafe me veshje sportive, kaq e lezetshme vjen Rita Ora

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:14
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është çdo ditë aktive dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Shpesh është përfolur në media për dukjen e saj, ndërsa shquhet si njëra ndër artistet më me stil.

“Një filxhan i shpejt çaji para se ta godisja skenën në Mançester”, ka shkruar këngëtarja shqiptare në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo vuri në pah linjat e saj trupore, për të cilat komplimentohet vazhdimisht nga fansat.

Javën e kaluar, ajo së bashku me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe Cardi B publikuan bashkëpunimin e tyre më të ri “Girls”, i cili u prit mirë nga fansat.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test