Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry? - Bota Sot
Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry?

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Çfarë po ndodhë me fytyrën e Katy Perry?

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:19
Katy Perry

Katy Perry a je ti?

Këngëtarja 33-vjeçare është parë me nënën e saj duke dalë nga një salon bukurie të hënën pasdite në Beverly Hills, Kalifornia.

Katy është parë me një maskë të bardhë në fytyrë dhe ishte e veshur me tuta të zëza dhe një kapele bejsbolli të markës Adidas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test