Demi Rose shkëlqen në të kuqe - Bota Sot
Demi Rose shkëlqen në të kuqe

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Demi Rose shkëlqen në të kuqe

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:28
Demi Rose

Demi Rose është një nga femrat më të përfolura për shkak të linjave të saj bombastike.

Bukuroshja 23 vjeçare, është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale dhe në imazhet që poston vë në pah linjat trupore.

Së fundi në një fotografi të postuar në ‘Instagram’, Demi Rose ka shkëlqyer në të kuqe.

Ish e dashura e reperit Tyga kishte veshur një bluzë me dominim të ngjyrës së kuqe, buzët e kuqe dhe flokët e kapura, ajo dukej për mrekulli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test