Rashel Kolaneci godet keq...Me bikini dhe mbulon gjoksin me guacka - Bota Sot
Rashel Kolaneci godet keq...Me bikini dhe mbulon gjoksin me guacka

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Rashel Kolaneci godet keq...Me bikini dhe mbulon gjoksin me guacka

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:08
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci vijon me postimet e saj tunduese.

Teksa është duke u relaksuar me disa ditë pushimesh bregdetare, ish velina sexy e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin nuk ka harruar të ndajë për miqtë e saj në Instagram disa foto të nxehta.

Pas publikimeve  me bikini që i nxirrnin më pah trupin e saj me forma të lakuara, Rashel këtë herë ka zgjedhur të bëhet paksa kreative.

Ajo ka mbuluar gjoksin e saj me guacka deti. Kaq ka mjaftuar dhe fansat i janë vërsulur me komente duke i shprehur adhurimin që kanë për trupin e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test