Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë - Bota Sot
Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:11
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.

Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.

Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë mes vete, dhe këtë e kanë treguar edhe përmes fotografive që publikojnë së bashku në rrjetet sociale.

Ditët e tyre në përditshmëri janë shumë më ndryshe nga ato kur kanë ndonjë angazhim në projekt muzikor apo televiziv.

Së fundmi, Marina ka publikuar në InstaStory një imazh, duke treguar se si bashkëshorti i saj gatuan për të.

Në fotografinë e publikuar, Marina prezanton një pulë të cilën reperi po e ziente, teksa me shaka ajo shkruan në mbishkrimin e fotografisë se Geti e ngacmon duke i thënë “Shoqja ime në jacuzzi”.

Ndërkohë, Marina shkruan se kjo është ajo çfarë Geri bënë kur ka kohë të lirë, duke treguar kështu se ai nuk refuzon të gatuajë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test