Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bashkojnë forcat, çfarë po kurdisin këto femra super sexy - Bota Sot
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bashkojnë forcat, çfarë po kurdisin këto femra super sexy

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bashkojnë forcat, çfarë po kurdisin këto femra super sexy

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:26
Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi

Balerina e njohur dhe e shumëpërfolur ka befausuar me një nga publikimet e saj më të fundit.

Klaudia Pepa  duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi. 

Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke kurdisur dy vajzat  seksi shqiptare, por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji. 

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta. 

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test