Jonida Maliqi: Kënga “N’errësirë”, përjetimi im i brendshëm - Bota Sot
Jonida Maliqi: Kënga “N’errësirë”, përjetimi im i brendshëm

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Jonida Maliqi: Kënga “N’errësirë”, përjetimi im i brendshëm

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:40
Jonida Maliqi

Pas tre vitesh mungesë në tregun muzikor, Jonida Maliqi ka publikuar videoklipin e saj më të ri.

Kënga me titull “N’errësirë”, është e zhanrit R&B, me tekst të Olti Currit dhe muzikë të Jonida Maliqi & Tull Productions.

Sot Jonida ishte e ftuar në “ Wake Up”. Edhe pse më herët në Instagram vetë Jonida e ka quajtur këngën e re “ një pjesë e shpirtit tim”, ajo na rrëfeu se “N’errësirë” është një përjetim i brendshëm, personal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test