Planifikon albume të reja - Bota Sot
Planifikon albume të reja

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Planifikon albume të reja

Më: 16 maj 2018 Në ora: 17:56
Kanye West

Kanye West duket se është duke punuar në këngë të reja për albumet e tija të radhës.

Këngëtari i hitit 'Bound 2' ka postuar një video në Twitter ku qëndron para dy tabelave të bardha me pesë tituj, për të cilët besohet të jenë emrat për albumet e reja, përfshirë 'Ye', 'Kids' dhe 'Push'.

Postimi i Kanye vjen disa orë pasi reperi 40-vjeçar pranoi se ka hequr dorë nga telefoni i tij për t’u siguruar që të mos pengohej derisa punon në muzikën e tij.

Bashkëshortja e tij, Kim Kardashian më herët kishte deklaruar se reperi është duke punuar në pesë albume dhe se ishte shumë i zënë për të marrë pjesë në Met Gala.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test