Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat - Bota Sot
Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat

Më: 16 maj 2018 Në ora: 18:12
Jennifer Lopez

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka treguar se nuk mërzitet shumë për kritikat që i bëjnë asaj për shkak të trupit.

Jennifer Lopez tha se ka humbur peshë në ditët e hershme të karrierës, megjithatë nuk pranoi se ajo ishte e lumtur me trupin e saj.

Nëna e dy fëmijëve, e cila po takon Alex Rodriguez, ka falënderuar familjen e saj për ndihmën e dhënë sa i përket imazhit të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test