Bujar Maloku rikthehet me "A po kënaqesh ti", nuk e ka ndërmend të ndalet - Bota Sot
Bujar Maloku rikthehet me "A po kënaqesh ti", nuk e ka ndërmend të ndalet

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Bujar Maloku rikthehet me "A po kënaqesh ti", nuk e ka ndërmend të ndalet

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 16 maj 2018 Në ora: 18:38
Bujar Maloku

Bujar Maloku me prejardhje nga Ferizaji por që 7 vite jeton dhe vepron në Zvicër, me muzikë ka nisur nga mosha 15 vjeçare duke qenë anëtarë i ansamblit të këngës dhe vallez Kastriotët në Ferizaj që nga viti 2001-2003.

Nga viti 2003 ai ka pauzuar në muzikë për të vazhduar karierën si futbollist ku vazhdon edhe më tutje në Zvicër të meret me futboll ende.

Projekti që prezantojmë në vazhdim është i pari i Bujarit por që tash e tutje do të sjellë edhe më shumë pas kontaktit të vënë me menaxherin e njohur Labinot Nuraj.

Klipi është publikuar nga ArkivaShqip dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test