Lori Hoxha vajza më ‘fashioniste’ e kohës - Bota Sot
Lori Hoxha vajza më ‘fashioniste’ e kohës

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Lori Hoxha vajza më ‘fashioniste’ e kohës

Më: 16 maj 2018 Në ora: 19:21
Lori Hoxha

Lori Hoxha qartazi është një ‘fashionista’ dhe kjo gjë nuk mund të mohohet nga askush.

Thjeshtë di të duket e përkryer në çdo detaj, duke kombinuar veshjet apo duke u shndërruar në një kontrast të bukur.

Edhe pse një detaj i vogël i iku tek bluza, ajo sërish duket për mrekulli.

Buzë kuqe, me këmishë të lëshuar, xhinse të bukura e syze të përdorura si aksesorë Lori është grimuar e rregulluar si një kukull edhe sot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test