"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! - Bota Sot
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti!

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti!

Më: 16 maj 2018 Në ora: 21:20
Eugent Bushpepa dhe Andia

Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovizion me këngën “Mall”.

Mbrëmjen e sotme ai është i ftuar në Top Show, ku në promon e publikuar këngëtari pyetet edhe për partneren e tij. 

Ai është pyetur nëse Andia, partnerja e tij është bërë xheloze për miqësinë e tij me këngëtaren me origjinë shqiptare Eleni Foureira.  “Aspak, madje u bënë shoqe”,-përfundon Genti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test