I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja - Bota Sot
I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja

Më: 16 maj 2018 Në ora: 21:44
Prezantuesja

Një prezantuese në një televizion në Kuvajt është hequr nga puna pasi bëri një batutë në lidhje me pamjen e jashtme të kolegut të saj.

Në një emision mbi zgjedhjet vendore në Kuvajt, duke i kaluar linjën kolegut të saj, ajo i tha të mos i rregullonte më kufjet pasi ishte i bukur ashtu siç ishte.

Videoja e kësaj batute u shpërnda nëpër rrjetet sociale dhe tërboi autoritetet. Kryeministri i Kuvajtit, Mohammad Al Hayef i shkroi në Twitter ministrit të Informacionit, duke i kërkuar që të merrte masa ndaj prezantueses.

Prezantuesja u pezullua dhe tani po hetohet incidenti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test