Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur - Bota Sot
Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Edhe pa makijazh Samanta Karavella dëshmon se duket bukur

Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:01
Samanta Karavella

E thjeshtë, e bukur dhe mjaft atraktive.

Kjo është këngëtarja shqiptare, Samanta Karavella e cila shpesh tërheq vëmendjen e shtypit rozë.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, pëlqimet dhe komentet nuk kanë si të mungojnë në imazhet e llojllojshme që publikon.

Në këtë të fundit, këngëtarja 27 vjeçare tregon se duket mjaft e freskët dhe e bukur edhe pa makijazh.

Ajo edhe ditë më parë, ka sjellur fotosesion e saj të ri në të cilin shfaqej me plot elegancë.

Pas duetit me Ermal Fejzullahun “Faj”, nuk është se ka lansuar ndonjë këngë të re.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test