Kënga e Butrintit për një ditë kap milionëshin - Bota Sot
Kënga e Butrintit për një ditë kap milionëshin

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Kënga e Butrintit për një ditë kap milionëshin

Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:03
Butrint Imeri

Dje ka lansuar projektin e ri.

Këngëtari kosovar, Butrint Imeri edhe kësaj here ka ‘goditur’ me këngën e re “Ma cherie”.

Ky projekt ka një ditë që është publikuar por vetëm për kaq pak është pëlqyer tejet shumë nga publiku, ku tashmë ka arritur të kap një milionëshin e klikimeve.

Nuk është hera e parë, pasi që këngët e tij dëgjohen dhe shndrrohen në hite gjithnjë.

Vlen të ceket se në këtë projekt Butrinti i këndon dashurisë, nga pozita e një djali të cilin e ka lënë e dashura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test