Sellma transformon Adelinën për projektin e ri, duket si mbretëreshë - Bota Sot
Sellma transformon Adelinën për projektin e ri, duket si mbretëreshë

Mediale Vip

Sellma transformon Adelinën për projektin e ri, duket si mbretëreshë

Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:20
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili është gati për projektin e ri të saj.

Diva e muzikës moderne shqiptare është rikthyer fuqishëm në skenën e shoubizit së fundmi.

Pjesëmarrjet e saj në skenë pasi ju përkushtua një kohë familjes kanë qenë më të shpeshta.

Dhe, tash Adelina është gati për projektin e radhës muzikor.

Me flokë dredha dhe me një grim fantastik, është Sellma ajo që ka arritur të bëjë Adelinën të duket si një mbretëreshë.

Ky është vetëm një prej transformimeve të shumta të Sellmës, duart e të cilës janë besuar nga yjet e estradës për të realizuar grimin.

Adelina Ismaili kështu po bëhet gati për një projekt të madh që ka potencial për t’u bërë hit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test