Rihanna shfaqet gjysmë e zhveshur në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Rihanna shfaqet gjysmë e zhveshur në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Rihanna shfaqet gjysmë e zhveshur në paraqitjen e fundit

Më: 17 maj 2018 Në ora: 00:12
Rihanna

Bukuroshja nga Barbados është shpesh në fokus të mediave.

Kjo ngase ylli botëror, Rihanna shfaqet mjaft provokuese në paraqitjet e saj.

Ajo është mjaft aktive edhe në shtypin rozë, ku publikon imazhe nga më të ndryshmet, padyshim që as ato sensuale nuk mungojnë.

E fundit fotografi që ka publikuar në Instagram është pëlqyer dhe komentuar mjaft shumë, pasi artistja duket krejtësisht e zhveshur.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, ajo tanimë është fokusuar në biznesin e saj.

“Wild thoughts”, është kënga e fundit e lansuar nga Rihanna.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test