Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin! - Bota Sot
Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin!

Më: 17 maj 2018 Në ora: 06:23
Anxhela Martini

Ndonëse është shprehur më parë se nuk do të vijonte më karrierën si modele pas martese tashmë Anxhela Martini e ka shkelur këtë “premtim” me të dyja këmbët.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

E veshur me të brendshme dhe rroba banjo Anxhela ka ndezur Instagramin me këto video të reja.

 

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test