Elton John do të performojë në dasmën mbretërore - Bota Sot
Elton John do të performojë në dasmën mbretërore

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Elton John do të performojë në dasmën mbretërore

Më: 17 maj 2018 Në ora: 09:19
Elton John, Prince Harry dhe Meghan Markle

Elton John do të performojë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle.

Kjo duket një zgjidhje e duhur, nëse marrim parasysh historinë e këngëtarit me Princin Harry, Princeshën Diana dhe familjen mbretërore.

Sipas burimeve të TMZ këngëtari do të shfaqet në skenë për t’i argëtuar të pranishmit, ndonëse ende nuk dihet në qoftë se ai do të performojë në ceremoninë në kishë apo në pritjen e mysafirëve në mbrëmje.

Elton ka raporte shumë të mira me familjen mbretërore, si dhe ishte mik shumë i afërt i Princeshës Diana. Dyshja kishin punuar se bashku për te mbledhur donacione për trajtimin e AIDS.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test