Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje - Bota Sot
Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje

Më: 17 maj 2018 Në ora: 09:24
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca.

Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi. 

Geti ka qenë i pari që e ka uruar sapo ka ardhur data 17 maj. Me një foto të Marinës, në ngjyra të ndryshme, Geti sapo ora ka shënuar 00:00, ka ndarë me ndjekësit e tij, urimin plot dashuri për gjysmën e tij më të mirë.

“Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”,-shkruan Geti në postimin e tij. 

Getoari gjtihmonë e ka shprehur hapur dashurinë e pakufi që ka për partneren e tij edhe pse në pamje të parë nuk duket aspak romantik. 

“Faleminderit jeta ime” - i ka kthyer përgjigje Marina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test