Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, poson seksi nga vaska - Bota Sot
Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, poson seksi nga vaska

Mediale Vip

Alketa Vejsiu del sërish jashtë parashikimeve, poson seksi nga vaska

Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:37
Alketa Vejsiu

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj.

Pasi ndau në rrjetet sociale disa foto shumë sexy ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese. 

Ajo ka pozuar nga vrenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë. Sensulae dhe veshur em të zesa, Alketa duket në kulmin e suksesit të saj.

Moderatorjae e 'Në kurthin e Piter Pan' e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi. Alketa u pa gjithashtu të ndryshonte dhe modelin e flokëve në një nga tendencat më të fundit. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test