Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra... - Bota Sot
Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra...

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra...

Më: 18 maj 2018 Në ora: 08:36
Luana dhe Marina Vjollca

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.

Dita e djeshme ishte për to festë, pasi Marina fesoti ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test