Fytyra e Princ Harry kur pa nusen me fustan të bardhë i la të gjithë pa fjalë - Bota Sot
Fytyra e Princ Harry kur pa nusen me fustan të bardhë i la të gjithë pa fjalë

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Fytyra e Princ Harry kur pa nusen me fustan të bardhë i la të gjithë pa fjalë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 14:37
Princ Harry

Momenti kur Meghan Markle hyri në Kështjellën Windsor , do të kujtohet gjithmonë.

E kjo për shkak të reagimit të dhëndrit Princ Harry, shkruan unilad.co.uk.

Reagimi i tij ndaj nuses së tij duke ecur drejt altarit ishte një moment që të gjithë i la pa frymë, gjë që mund ta bënte për vete çdo zemër të ftohët të shkrihej nga dashuria e tij.

Çifti i u shpallën burrë dhe grua në Kështjellën Windsor para familjes dhe miqve duke përfshirë Mbretëreshën, Princin Phillip, Princi Charles dhe Camilla Parker-Bowels.

Pasi u shpallën  burrë dhe grua Princ Harry dhe Meghan ndanë puthjen e tyre të parë në publik si të porsamartuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test