Ledri ndryshon stilin e flokëve, ja si duket tani - Bota Sot
Ledri ndryshon stilin e flokëve, ja si duket tani

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Ledri ndryshon stilin e flokëve, ja si duket tani

Më: 20 maj 2018 Në ora: 15:09
Ledri Vula

Është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Ledri Vula është shumë aktiv me projekte muzikore dhe koncerte, në të cilat marrin pjesë numër i madh i fansave të tij.

Tash e sa muaj, reperi kishte vendosur që t’i mbante flokët më të gjata, stil të cilin nuk e kishte aplikuar më parë.

 

??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Por, në fotografitë e fundit, ai shfaqet me stil krejt ndryshe, ku shihet se ka prerë flokët, ndryshim ky që u mirëprit nga fansat.

“Merri merri” titullohet projekti i fundit nga Ledri, në duet me reperin Buta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test