Madonna paralajmëron projektin e ri - Bota Sot
Madonna paralajmëron projektin e ri

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Madonna paralajmëron projektin e ri

Më: 21 maj 2018 Në ora: 09:24
Madonna

Kanë kaluar më shumë se tri vjet që kur Madonna lëshoi albumin e saj të fundit “Rebel Heart”.

E pra, fatmirësisht kënga e re me sa duket është finalizuar dhe do të jetë gati shumë shpejt për publikun.

“Beautiful Game” është titulli i fundit që këngëtarja ka bërë të ditur, duke postuar një fotografi të vetes në Instagram nën të cilën shkroi: “Që kurrë nuk e mësova…Vjen së shpejti”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test