A ka bërë operacione plastike Arbana Xharra? Ja si dukej gjatë luftës - Bota Sot
A ka bërë operacione plastike Arbana Xharra? Ja si dukej gjatë luftës

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

A ka bërë operacione plastike Arbana Xharra? Ja si dukej gjatë luftës

Më: 21 maj 2018 Në ora: 09:32
Arbana Xharra

Në një debat të madh është përfshirë këshilltarja politike e kryekuvendarit Kadri Veseli, Arbana Xharra.

E gjitha nisi kur Xharra komentoj një fotografi nga dasma e princit Harry me aktoren amerikane Meghan Markle, e ishte pikërisht grimi i nuses ai që nxiti një debat mes politikanes dhe disa fytyrave tjera publike.

Xharra përmes një postimi, u kishte bërë thirrje femrave që mos t’i nënshtrohen mentalitetit provincial për të përcaktuar “normat e bukurisë”, duke marrë shembull princeshen e re.

Por a ju ka nënshtruar Xharra këtyre normava?

Duket se as ish-gazetarja dhe tani politikane, Arbana Xharra nuk i ka shpëtuar “nënshtrimit”, pasi në fytyren e saj janë vën re disa ndryshime me kalimin e viteve.

Mjafton të krahasosh pamje e saj në një video të rrallë gjatë luftës për mediat e huaja dhe ato t’i krahasosh me pamjet e saj të momentit, e ku për t’iu përshtatur “nomave të bukurisë” Xharra ka bërë një ndërhyrje në hundë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test