Lulet e dasmës mbretërore u dhuruan për shtëpinë e pleqve - Bota Sot
Lulet e dasmës mbretërore u dhuruan për shtëpinë e pleqve

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Lulet e dasmës mbretërore u dhuruan për shtëpinë e pleqve

Më: 21 maj 2018 Në ora: 14:37
Lulet e dasmës mbretërore u dhuruan për shtëpinë e pleqve

Pacientët e shtëpisë së pleqve në pjesën lindore të Londrës janë emocionuar tej mase kur kanë pranuar buqeta me lule nga dasma mbretërore e Princit Harry me Meghan Markle.

Lulet ishin të paketuara dhe të përgatitura veçmas për ata.

“Është kënaqësi për ne që të pranojmë këtë dhuratë të mrekullueshme”, thanë nga stafi i spitalit.

Të moshuarit u ndanë të kënaqur që patën mundësi që të shijojnë pak nga dasma drejt së cilës kishte sytë e gjithë bota. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test