'Kur do martohesh mi goc, se mbete në derë...?' Çiljeta befason me përgjigjen - Bota Sot
'Kur do martohesh mi goc, se mbete në derë...?' Çiljeta befason me përgjigjen

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

'Kur do martohesh mi goc, se mbete në derë...?' Çiljeta befason me përgjigjen

Më: 22 maj 2018 Në ora: 08:45
Çiljeta Xhilaga dhe Fernando

E ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ ka qenë dhe këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga e shoqëruar dhe nga djali i saj Fernando. 

Çili një nga femrat më të bukura të ekranit, ka folur për jetën e saj në skenë si dhe ka ndarë dhe detaje nga jeta e saj private.

'A do martohesh mi goc se mbete beqare.' e ka pyetur një prej fëmijëve. 

‘Une e kam një burrë të vogël që quhet Fernando. Sa herë ikën nga shtëpia më merr me video dhe më pyet me kë jam ' ka thënë Çiljeta për djalin e saj. 

Me anë të Alketës Fernando pyeti mamain e tij Çiljetën nëse do i bënte një bebe tjetër. Feranando ka kërkuar një vëlla të vogël. 'Me kësmet' ka thënë Çiljeta duke mos mohuar dëshirën për të shtuar familjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test