Maturante edhe me pantollona - Bota Sot
Maturante edhe me pantollona

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Maturante edhe me pantollona

Më: 22 maj 2018 Në ora: 09:03
Bardha Behluli

Një maturante kishe lënë mbrapa fustanat e gjata dhe elegantë. Ajo ishte vendosur të vesh pantollona në mbrëmjen e saj të fundit të vitit shkollor.

Bardha Behluli këto foto i kishte postuar në rrjetet sociale, e veshur me pantollona të gjatë të zi, taka dhe flokët e saj ishin shumë thjeshtë. Kaq e thjeshtë dhe e bukur mund të jetë një maturante.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test