Rita Ora me bikini rrjetë, merr rreze dielli në Paris të Francës - Bota Sot
Rita Ora me bikini rrjetë, merr rreze dielli në Paris të Francës

Mediale Vip

E martë, 16 tetor 2018

Rita Ora me bikini rrjetë, merr rreze dielli në Paris të Francës

Më: 23 maj 2018 Në ora: 10:35
Rita Ora

Rita Ora sonte do të performojë në Paris.

Ky ishte destinacioni i radhës i këngëtares e cila po vazhdon turneun e saj ‘Girls’ nëpër botë.

 

Paris see you tonight. (Shot in dam)

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Duke qenë se e pret një antë aktive, ajo ka zgjedhur që paraditen në shtetin francez ta kaloj duke u relaksuar dhe marrë rreze dielli e veshur me bikini të zeza me rrjetë.

‘’Paris, shihemi sonte’’ ka shkruar ajo në postimin e fotografive pranë të cilave ka pranuar shumë pëlqime dhe komente nga fansat.

Rita mbrëmë ishte në Antwerp të Belgjikës atje ku bazuar në disa foto shihej se ka kaluar një natë të zjarrtë pranë një publiku të mahnitshëm dhe energjik të cilët i ka falënderuar edhe publikisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test