Dueli më i shtrenjtë, ja bileta VIP dhe kush do ta shoqëroj Robin Krasniqin! - Bota Sot
Dueli më i shtrenjtë, ja bileta VIP dhe kush do ta shoqëroj Robin Krasniqin!

Mediale Vip

Dueli më i shtrenjtë, ja bileta VIP dhe kush do ta shoqëroj Robin Krasniqin!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 23 maj 2018 Në ora: 16:10
Robin Krasniqi dhe Ceni Hollyëood,

Të gjhithë po flasin për duelin Krasniqi vs Kashtanov, por mediat gjermane dhe jo vetëm janë habitur për çmimin mjaft të shtrenjtë edhe për standartet gjermane që janë shitur biletat VIP. Ku ne mësojmë se vetëm një biletë në ulësen VIP është shitur 670 euro dhe konsiderohet kështu si dueli më i shtrenjtë, por edhe më ndjekuri pasi kanalet prestigjioze si: Sky Turkish, Kanal Tv, Gjermane Live, Ùbertragen Tv do ta trasmetojnë.

Por edhe këtë herë si shpesh herë afër shqiptarit Robin Krasniqi do të jetë miku i tij personazhi Ceni Hollyëood, ku dihet tashmë se janë miq shumë të mirë e thuajse çdo ditë janë bashkë e këshu edhe në këtë ndeshje të rëndësishme për titull europe që do të jetë më datën 2 Qershor, Ceni nuk do ta lërë vetëm sportistin e madh.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...