Big Mama do të bëhet një nënë e mahnitshme - Bota Sot
Big Mama do të bëhet një nënë e mahnitshme

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Big Mama do të bëhet një nënë e mahnitshme

Më: 23 maj 2018 Në ora: 22:34
Big Mama

Këngëtarja Big Mama ka treguar se i do shumë fëmijët.

Madje me një foshnje në duar është parë edhe së fundmi në disa fotografi të postuara në Instastory.

Këngëtarja nuk ka zbuluar se fëmija i kujt është ajo por bazuar në këto imazhe shihet se sa shumë i shkon epiteti nënë.

Big Mama do të bëhet një nënë e mahnitshme.

Sa i përket jetës private ajo  në media deri më tani është deklaruar ‘single’ por nëse ka ndryshuar diçka në jetën e saj private dhe nëse ia ka rrëmbyer dikush zemrën ajo ka thënë se nuk do ta mbajë të fshehtë dhe do ta marrim vesh shumë shpejtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test