Iggy Azalea nuk njihet më! - Bota Sot
Iggy Azalea nuk njihet më!

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Iggy Azalea nuk njihet më!

Më: 24 maj 2018 Në ora: 08:56
Iggy Azalea

Këngëtarja e njohur i ka befasuar të gjithë me foton e fundit që ka publikuar. Ajo shfaqet mjaft bukur, po ama aspak e ngjashme me atë pamjen që ka patur më parë.

Postimi supozohej të ishte për të reklamuar modelin e saj të reçipetave, por vëmendjen maksimale e mori transformimi i saj.

Prej kohësh Iggy ka filluar të tjetërsohet, duke kryer disa operacione plastike. Megjithatë, duket se fansat e saj e përkrahin totalisht këtë ndryshim dhe komentet e tyre ishin të gjitha pozitive. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test