Njihuni me kushëririn e Princ Harryt që rrëmbeu vëmendjen e të gjithë vajzave në dasmë - Bota Sot
Njihuni me kushëririn e Princ Harryt që rrëmbeu vëmendjen e të gjithë vajzave në dasmë

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Njihuni me kushëririn e Princ Harryt që rrëmbeu vëmendjen e të gjithë vajzave në dasmë

Më: 24 maj 2018 Në ora: 16:05
Princ Harry dhe Meghan Markle

Te shtunen e kaluar, Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni që e ndoqi e gjithë bota. Të gjithë sytë ishin tek çifti e atë ditë ishin kryefjala e mediave.Edhe pse gjithçka, deri në detaje, dukej e thjeshtë si uji, ishin paguar miliona para që gjërat të shkonin kështu, ndoshta sepse tanimë duhet të paguash shumë, pikërisht për të arritur gjërat e thjeshta.

Por edhe ajo qe u komnetua shume gjate ne media ishin edhe te ftuarit nder ta edhe kusheriri sexy i Princit Harry.Louis Spencer është djali 24-vjeçar i vëllait të princeshë Dianës, Charles Spencer.24-vjeçari nuk i përket teknikisht familjes mbretërore, por vajza që ai do të martohet në të ardhmen bëhet konteshë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test