Bebe Rexha ‘vrastare’ në fotografitë e fundit - Bota Sot
Bebe Rexha ‘vrastare’ në fotografitë e fundit

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Bebe Rexha ‘vrastare’ në fotografitë e fundit

Më: 25 maj 2018 Në ora: 13:11
Bebe Rexha

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në industrinë botërore muzikore.
Këngëtarja me prejardhje shqiptare krahas suksesve të saj, është më se aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo vjen si kurrë më parë. E veshur në një fustan të zi, duke vënë në pah gjoksin ajo duket thjeshtë ‘vrastare’ me bukurinë e saj.

Ndryshe nuk ka shumë kohë që ajo erdhi me projektin e saj muzikor ‘Ferrari’, teksa Bebe për herë të parë erdhi në bashkëpunim me Rita Orën në projektin e kësaj të fundit bashkë me Cardi B e Charli XCX me ‘Girls’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test